Õunapuu istikud paljasjuursed okulaat

ÕUNAPUU /Malus domestica / 

Paljasjuursed istikud /okulaat/

Tellimisel ja tarne alates 30.03.2020

Võimalus tulla järgi müügipunkti Järvekalda tee 33, Harkujärve küla, Harku vald või tellida  kulleriga. 

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Viljad suured, ilusa punaga, magusad. Puu hakkab ruttu vilja kandma, kannab igal aastal. Viljad valmivad septembris, tarbimisaeg kuni üks kuu. Tellimisel ja tarne alates 30.03.2020   ..
9.95€
Viljad rohekaskollased, kaetud ilusa triibulise punaga, mahlased, hapukasmagusad, valmivad detsembris, säilivad veebruarini.   Tellimisel ja tarne alates 30.03.2020 ..
9.95€
Vili on suur, rohekaskollane, kaetud triibulise punaga,  maitse väga meeldiva vürtsiga, magushapu. Valmib septembris. Puu on varaviljuv ja saagikas.   Tellimisel ja atrne alates 30.03.2020 ..
9.95€
Vili on rohekaskollane, päikesepoolsel küljel esineb laiguna roosakat puna. Maitselt sarnaneb "Liivi kuldrenetiga", magus, hea säilivusega. Puu on hea talve- ja haiguskindlusega Tellimisel ja tarne alates 30.03..2020 ..
9.95€
SUVESORT Vili on keskmise suurusega, viljaliha tihe, magemagusa maitsega Põhivärvus on rohekaskollane, triibulise punaga.  Tarbimisküps on augusti lõpus, ning säilib paar nädalat. Keskmiselt saagikas ja haiguskindel. Vajab head viljaka..
9.95€
Vili on suur, magushapu, päikesepoolsel küljel triibuline puna. Viljad valmivad septembris - oktoobris. Puu on väga hea külmakindlusega ja vastupidava tüvega. Tellimisel ja tarne alates 30.03.2020 ..
9.95€

Vaarikas

Maitsev ja tervislik

Maasikad

×

Maasikad

Maasikasordid, mis magusad ja maitsvad

Must sõstar

×

Must sõstar

Maitsev mari

Karusmari

×

Karusmari

Ehk tikker

×

 

 

×

 

 

×

 

 

×