Õunapuu istikud

Õunapuu istikud (Malus domestica)

Võimalus tulla järgi müügipunkti Järvekalda tee 33, Harkujärve küla, Harku vald või tellida  kulleriga. 

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Malus domestica 'Krügeri Tuviõun' SUVESORT Valmimise- ja korjamise aeg: koristus augusti keskpaigast alates, tarbimisküps augusti lõpust või septembri algusest Vili: keskmise suurusega, kooniline. Põhivärvus kollakasvalge, osa viljapinnast kae..
16.90€
  Malus domestica 'Liivi Kuldrenett' SÜGISSORT Valmimise- ja korjamise aeg: koristus septembri esimesel poolel, tarbimisküps septembrist-oktoobrist Vili: vili väheldane või keskmise suurusega, ümmargune kuni laikooniline. Põhivärvus ko..
16.90€
      Malus domestica 'Koit' SÜGISSORT Valmimise- ja korjamise aeg: viljad koristatakse septembri esimesel poolel, tarbimisperiood septembrist detsembri lõpuni Vili: vili keskmise suurusega, ümmargune või tömpkooniline,..
16.00€
      Malus domestica 'Valge Klaarõun' SUVESORT Valmimise- ja korjamise aeg: valmib augusti alguses Vili: suuremapoolne, ümar või  ümarovaalne, madalatest kantidest on üks nagu teravaks triigitud (õmblusetaolise ) ..
16.90€
    Malus domestica 'Tiina' SÜGISSORT Valmimise- ja korjamise aeg: viljad valmivad järk-järgult septembris Vili: viljad on ühtlase kujuga munajad või ümarovaalsed, valdavalt suurepoolsed. Põhivärvus rohekaskollane, mis päikese ..
14.00€ 16.90€

Vaarikas

Maitsev ja tervislik

Maasikad

×

Maasikad

Maasikasordid, mis magusad ja maitsvad

Must sõstar

×

Must sõstar

Maitsev mari

Karusmari

×

Karusmari

Ehk tikker

×

 

 

×

 

 

×

 

 

×